بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/13 - 13:55
  • - تعداد بازدید: 47
  • - تعداد بازدیدکننده: 45
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی

مستعدان برتر از چند شرکت دانش بنیان بازدید کردند

به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و با هدف معرفی دستاورد های شرکت های دانش بنیان و معرفی کسب کار های نوآورانه و هوشمند فعال در کارخانه نوآوری مشهد و بر قراری ارتباط نخبگان با شرکت های دانش بنیان و ایجاد انگیزه برای تحقق کارآفرینی جمعی از مستعدین برتر از شرکت های ای شیعه، بادصبا و ویراسنس بازدید نمودند.

به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و با هدف معرفی دستاورد های شرکت های دانش بنیان و معرفی کسب کار های نوآورانه و هوشمند فعال در کارخانه نوآوری مشهد و بر قراری ارتباط نخبگان با شرکت های دانش بنیان و ایجاد انگیزه برای تحقق کارآفرینی جمعی از مستعدین برتر از شرکت های ای شیعه، بادصبا و ویراسنس بازدید نمودند.
دکتر امیرکاریززنویی مدیر عامل ای شیعه گفت: پروژه شیعه که با عنوان "بخش توسعه‌دهندگان" معرفى مى‌شود، فضائى جهت ارتقاء، راهنمایی و مسیر دهی توسعه‌دهنده داخلى پروژه شیعه و سایر توسعه‌دهندگانى که خط مشى کلى پروژه شیعه را مى‌پسندند و یا عموماً در حوزه تولید محصولات نرم‌افزارى مشغول به فعالیت هستند، ارائه شده است.
ایشان افزود: پروژه شیعه با هدف ارائه خدمات پردازش اطلاعات علوم اسلامى و عرضه این اطلاعات به شکلى مناسب و منحصر به فرد جهت تبلیغ مکتب أهل بیت علیهم السلام به زبان‌هاى مختلف بنا نهاده شده است.
کاریزنویی ادامه داد: تکنولوژى‌هاى نوین، خصوصاً دستگاه‌هاى هوشمند به عنوان گسترده‌ترین و قوى‌ترین ابزار نشر محتوى به عنوان پلتفرم محصولات در نظر گرفته شده است از سویی وب‌سایت نیز به علت مخاطب زیاد جهت مدیریت و نشر محتوى هدف قرار گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت ای شیعه با تاکید بر اینکه یکى از ارکان مهم طرح "پروژه شیعه"، تولید جمعى محتوى می باشد که به عنوان راه حل اصلى ورود، پردازش و ارزیابى محتوى، مورد استناد قرار می¬گیرد گفت: هدف اول پروژه شیعه، تولید ابزارهاى فنی، و نرم‌افزارهائى جهت تسهیل ارائه محتواى موجود علوم اسلامى، چه محتواى عام و چه محتوائى که توسط مؤسسات فرهنگى شیعه تولید شده و در فضاى مجازى منتشر نشده یا به صورت مناسب ارائه نشده است می باشد.
 
آقای مهندس خاقانی، مدیرعامل ویراسنس در ارتباط با تشکیل شرکت گفت: ویراسنس به‌عنوان تیم ایده ¬پرداز در عرصه‌ی هوش مصنوعی، بینایی ماشین و پردازش تصویر، از سال 1399 آغاز به فعالیت نموده‌¬ است.
خاقانی ادامه داد: به منظور رفع چالش ها و دغدغه های مشتریان خود توانستیم راه حل فعالیت های فناورانه را طراحی پیشنهاد و پیاده سازی کنیم. ما با سیستم های سفارشی سازی شده، راه حل های کاربردی و خلاقانه را در اختیار حوزه های مختلفی چون تولید و صنعت کشاورزی پزشکی و سلامت و خدمات شهری قرار میدهیم که موجب افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها، بهبود فرایندها و افزایش امنیت و ایمنی صنایع می¬شود. 
مدیرعامل ویراسنس افزود: ایده، در ابتدای تاسیس ویراسنس بر اساس خلا استفاده از فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی در اغلب صنایع کشور شکل گرفت. نیروی متخصص، جوان و خلاق و همچنین در کنار آن استفاده از فناوری‌های مدرن و پیشرفته زمینه‌ساز گسترش فعالیت‌های بین‌المللی شرکت در اولین سال تاسیس خود شد.
خالقی تصریح کرد موفقیت امروز تیم ویراسنس نتیجه ‏ی داشتن درک کامل مسأله و تسلط کافی به ابعاد متنوع حوزه هوش مصنوعی، نظیر پردازش تصویر و بینایی ماشین است. مجموعه ویراسنس با داشتن آگاهی از چالش¬های صنایع مختلف، آماده ارائه خدمات هوش مصنوعی، پردازش تصویر و بینایی ماشین به طیف وسیعی از صنایع شامل: صنایع غذایی، صنایع بسته بندی، خدمات شهری، حوزه پزشکی و کشاورزی است. جلب رضایت مشتریان و کمک به تحقق اهداف آن¬ها، همواره دغدغه اصلی تیم جوان ویراسنس بوده است.
 
دربازدید از شرکت پیشگامان موج تلفن همراه (بادصبا)، مدیر منابع انسانی بادصبا گفت: شرکت پیشگامان موج تلفن همراه(بادصبا) به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید نرم‌افزارهای موبایل، در سال 1386 تاسیس گردیده است. این شرکت در سال 1400 موفق به کسب عنوان دانش بنیان نوع 1 گردیده است . نرم‌افزارهای تقویم بادصبا، قرآن حبل المتین، مفاتیح باب النعیم و... از دستاوردهای این شرکت است. هرکدام از این‌ نرم‌افزارها جز پرنصب‌ترین اپلیکیشن‌های ایران می‌با‌شند، که تعداد کاربران فعال 10 میلیونی تقویم بادصبا و 1 میلیونی قرآن حبل المتین و مفاتیح باب النعیم گواه این امر است و همچنین این تعداد کاربر فعال، باعث تمایز شرکت از سایرین می‌شود. موج همراه از تیمی خلاق، جوان و تحصیل‌کرده قدرت می‌گیرد و در تلاش است اهداف بزرگ خود را برآورده کند، در این راه به کمک افراد خلاق، سخت‌کوش و بلندپرواز نیاز است.
در پایان هر بازدید مستعدان برتر به پرسش و پاسخ با مسئولین هر شرکت پرداختند. 

 

 
  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 164654
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید