بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/18 - 21:27
  • - تعداد بازدید: 52
  • - تعداد بازدیدکننده: 50
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های علمی، تحقیقاتی و مشاوره ای:

تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و خانه هم‌افزایی انرژی و آب امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و خانه هم‌افزایی انرژی و آب امضاء شد

تفاهم‌نامه‌ای با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مشاوره‌ای و فناوری بین خانه هم‌افزایی انرژی و آب به نمایندگی مهندس سعید سالمی(رئیس هیئت مدیره خانه) و بنیاد نخبگان خراسان رضوی به نمایندگی دکتر سجادی(رئیس بنیاد) منعقد گردید.
در این تفاهم‌نامه به لزوم استفاده از ظرفیت‌های نخبگان دانشگاهی و خبرگان صنعتی در راستای «حل مسائل و چالش‌های اساسی استان در حوزه آب و انرژی» از طریق ایجاد استارتاپ‌ها، تجاری‌سازی و توسعه کسب‌وکارهای فناورانه بین بنیاد نخبگان استان و خانه هم‌افزایی تأکید ویژه شده است.
با اهداء گواهی وکارت عضویت، بنیاد نخبگان خراسان رضوی برای مدت 5 سال به عضویت خانه هم‌افزایی انرژی و آب در آمد.

در ادامه ظرفیت‌های همکاری میان بنیاد نخبگان و خانه هم‌افزایی مورد بررسی قرار گرفت ورئیس هیئت مدیره خانه هم‌افزایی به ارائه گزارشاتی در خصوص طرح‌های در دست اجرای خانه هم‌افزایی پرداخت.
در پایان مقرر شد بنیاد نخبگان خراسان رضوی ،تعدادی از نخبگان استان را به منظور حل مسائل و چالش‌های اساسی استان در حوزه آب، برق، گاز و فرآورده‌های نفتی به خانه هم‌افزایی معرفی کند تا عناوین پروژه‌های جایگزین خدمت سربازی آن‌ها از سوی خانه تعریف گردد. برگزاری برنامه های مشترک از جمله بازدید های علمی و دوره های کارورزی و کارآموزی  برای نخبگان و مستعدان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 163968
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید