بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/25 - 13:49
  • - تعداد بازدید: 41
  • - تعداد بازدیدکننده: 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در نشست امضای تفاهم‌نامه با ارتش مطرح کرد:

بنیاد ملی نخبگان تمام امکانات خود را برای حضور نخبگان در حل مسائل کشور به کار گرفته است/ ضرورت گسترش زمینه همکاری و تعامل بنیاد و ارتش

بنیاد ملی نخبگان در حوزه‌های علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، حکمرانی و کارآفرینی نیز فعالیت‌های خود را آغاز کرده است تا اثرگذاری نخبگان در جامعه بیشینه و بهینه باشد، امضای تفاهم‌نامه با ارتش نیز با همین هدف و به منظور گسترش زمینه همکاری و تعامل ارتش صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست امضای تفاهم‌ نامۀ همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور جمعی از مسئولان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

در این نشست، ناصر باقری مقدم؛ قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در رویکردهای اخیر، بنیاد ملی نخبگان تمام امکانات خود را برای حضور نخبگان در حل مسائل کشور به کار گرفته است، گفت: این بنیاد تلاش دارد از این راه اثرگذاری نخبگان در جامعه را حداکثری کند.

وی افزود: در دیدارهای اخیر نخبگان با رهبری نیز همواره ایشان به حل مسائل کشور توسط نخبگان تاکید داشتند. این انتظار به خوبی نشان می‌ دهد که کشور در روند شناسایی و توانمندسازی نخبگان عملکرد مطلوبی داشته است.

باقری مقدم با بیان اینکه ارتش فعالیت‌های علمی و فناوری بسیاری دارد، ادامه داد: دستاوردهای فناورانه ارتش به دلیل حضور فعال نخبگان ارتشی در حوزه‌ های علمی و فناوری است. با توجه به ظرفیت‌ های موجود در ارتش می‌توان اذعان کرد که این نهاد فضایی مناسب برای فعالیت و اثرگذاری نخبگان است.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: بنیاد ملی نخبگان نه تنها در حوزه‌ های مهندسی، بلکه در حوزه‌های دیگر مانند علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، حکمرانی و کارآفرینی نیز فعالیت‌ های خود را آغاز کرده است تا اثرگذاری نخبگان در جامعه بیشینه و بهینه باشد. امضای این تفاهم‌ نامه نیز با همین هدف و به منظور گسترش زمینه همکاری و تعامل ارتش صورت می‌ گیرد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 164407
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید