بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/10 - 14:28
  • - تعداد بازدید: 60
  • - تعداد بازدیدکننده: 45
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز

از جناب آقای دکتر غیور مبرهن به عنوان سرآمد علمی و ایثارگر استان تقدیر شد

در راستای گسترش برنامه‌های تربیتی و آموزشی برای نهادینه کردن ارزش‌های اخلاق اسلامی در میان اجتماع نخبگانی و همچنین به منظور الگوگیری از سیره شهدا و ایثارگران ، به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز دیدار با جناب آقای دکتر غیورمبرهن، از سرآمدان بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و جانبازان دفاع مقدس به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی برگزار شد.

در راستای گسترش برنامه‌ های تربیتی و آموزشی برای نهادینه کردن ارزش‌ های اخلاق اسلامی در میان اجتماع نخبگانی و همچنین به منظور الگوگیری از سیره شهدا و ایثارگران، به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز دیدار با جناب آقای دکتر غیورمبرهن، از سرآمدان بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و جانبازان دفاع مقدس به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی برگزار شد.

در این برنامه سید عبدالکریم سجادی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی که به همراه تعدادی از نخبگان و مستعدان استان حضور داشتند گفت: خدمات و از خودگذشتگی جانبازان در دوران دفاع مقدس هیچگاه فراموش نخواهد شد و بایستی بر الگوپذیری نخبگان کشور از خط و منش این عزیزان تاکید کرد.

رئیس بنیاد نخبگان استان از دکتر غیور مبرهن که از سرآمدان علمی و از ایثارگران استان می‌باشند به عنوان فردی موفق در حوزه‌های علمی یاد کرد و بر معرفی سرآمدان ایثارگر به جامعه جوان نخبه تاکید نمود.

در ادامه دکتر غیور مبرهن ازتوجه بنیاد نخبگان به جامعه سرآمد و ایثارگر استان تقدیر و تشکر کرد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 164691
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید