پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

آگهی استخدامی
درخواست استخدامی بخش های دولتی و غیر دولتی استان خراسان رضوی

به اطلاع کلیه نخبگان و استعدادهای برتر استان میرساند تقاضای استخدام به شرح زیر می باشد:

به اطلاع کلیه نخبگان و استعدادهای برتر استان می رساند خانه هم افزایی آب و انرژی استان به منظور تامین نیروی انسانی متخصص خود از بین افراد واجد شرایط زیر جهت همکاری دعوت بعمل می آورد:
1-    پنج نفر به عنوان دبیران کمیته های تخصصی ذیل خانه هم افزایی
2-    یک نفر مسلط به مباحث فناوری اطلاعات به منظور همکاری در طرح سامانه صدور الکترونیکی قبوض آب و انرژی
علاقمندان جهت ثبت نام ، درخواست و رزومه خود را به razavi@bmn.ir ارسال فرمایند.

معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در نظر دارد به منظور استفاده از ظرفیت جوانان نخبه استان از بین متخصصین زیر در مرکز پایش تندرستی معاونت مذکور اقدام به جذب و بکارگیری نماید لذا کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

متخصص در حوزه تغذیه و رژیم غذایی ، دکتری یک نفر

متخصص در حوزه آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، کارشناسی ارشد / دکتری یک نفر

متخصص در حوزه فیزیولوژی فعالیت های بدنی و تندرستی، دکتری یک نفر

متخصص در حوزه روانشناسی ورزشی ، دکتری یگ نفر

 

شرکت دانش بنیان ارتباطات طلایی شرق ( گروه مهندسی گلدنت) فعال در حوزه ICT و مستقر در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوی آمادگی دارد از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته برق، الکترونیک و کامپیوتر در قالب امریه سربازی جذب نماید کلیه نخبگان واجد شرایط می توانند درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

شرکت پارت لاستیک یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قطعات خودرو از بین نخبگان با تخصص های زیر نیرو جذب می نماید. کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

  • کارشناس نرم افزار - مسلط به برنامه نویسی و پایگاه داده -  1 نفر
  • کارشناسی مهندسی مسلط به نرم افزارهای مهندسی و شبیه سازی-  1 نفر
  • کارشناس آزمایشگاه - فیزیک و مکانیک-  1 نفر
  • کارشناس مالی - آشنایی با نرم افزار همکاران سیستم - سه سال سابقه -  1 نفر
  • کارشناس خرید - لیسانس مکانیک یا متالوژی-  1 نفر
  • فوق دیپلم ماشین ابزار یا ساخت و تولید- 2سال سابقه-  1 نفر
  • لیسانس مکانیک- شیمی و برق-  1 نفر

شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 202 نفر به از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی ،مصاحبه روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش، بصورت قراردادی طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی جذب نماید. برای مشاهده شرایط اینجا را کلیک کنید

به اطلاع میرساند موسسه آموزش عالی سبحان نیشابور در نظر دارد جهت تکمیل کادر هیئت علمی خود از افراد حائز شرایط و دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی مهندسی نرم افزار کامپیوتر، مکانیک و حقوق جذب نماید لذا نخبگان و استعدادهای برتر واجد شرایط در صورت تمایل با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

شرکت دانش بنیان ماداکتو جهت امریه دوران سربازی در زمینه شغلی کارشناس برنامه نویسی ASP.net و با شرط معدل بالای 17 دعوت به همکاری نموده است علاقمندان نخبه در صورت تمایل با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک(اطلاعیه 3) به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال، از بین نخبگان و استعدادهای برتری که دارای تخصص های زیر می باشند استخدام مینماید. علاقمندان نخبه در صورت تمایل با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.
1- کارشناس فناوری اطلاعات(IT)
2- کارشناس طراحی و معماری
3- کارشناس عمران
4- کارشناس حقوق
5- کارشناس مالی و حسابداری

شرکت پژوهش محور سیما کالا پویا در نظر دارد از بین نخبگان، استعدادهای برتر و مخترعینی که با فرایندهای مربوط به حوزه دانش بنیان آشنایی دارند نیرو جذب نماید علاقمندان میتوانند جهت اشتغال در شرکت مذکور رزومه و درخواست خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند یا با شماره 37139601 داخلی 2 تماس بگیرند.

شرکت مهندسی پاژ الکترونیک پاسارکاد جهت انجام پروژه های مربوط به طراحی و تولید شرکت، نیازمند کارشناسان خبره در حوزه طراحی نرم افزارهای اندروید به صورت مشاوره، پاره وقت و یا دائم می باشد علاقمندان نخبه در صورت تمایل با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک(اطلاعیه 2) به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال، از بین نخبگان و استعدادهای برتری که دارای تخصص های زیر می باشند استخدام مینماید. علاقمندان نخبه در صورت تمایل با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

1- کارشناس امور مالی
2- کارشناس ایمنی بهداشت و محیط زیست(HSE)
3- کارشناس بازرگانی
4-کارشناس مدیریت پروژه

گروه سازه فضایی ویتر به منظور تکمیل کارکنان خود، از بین دانش آموختگان برتر با تخصص های معماری، عمران، مدیریت بازرگانی، مدیریت فروش، روابط بین الملل، زبان های خارجه و  و تحول بازرگانی، مهندسی فناوری اطلاعات استخدام می نمایند. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

شرکت دانش بنیان تکاپو صنعت نوین خیام از بین دانش آموختگان برتر، نیروی متخصص در قالب تسهیلات جایزه شهید تهرانی مقدم در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، زمین شناسی، مهندسی نانو، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، گرافیک و طراحی صنعتی استخدام مینماید. لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده اند و تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

شرکت پارت لاستیک یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قطعات خودرو از بین نخبگان با تخصص های زیر نیرو جذب می نماید. کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

    مهندسی مکانیک گرایش جامدات- ساخت و تولید مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
    مهندسی متالوژی مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
    مهندسی صنایع گرایش سیستم مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی

    شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال، از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رشته معماری استخدام مینماید علاقمندان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

    شرکت فنی مهندسی پارت کنترل با سابقه ای بالغ بر 20 سال در حوزه مهندسی برق و اتوماسیون صنعتی از بین دانش آموختگان برتر رشته های مرتبط در قالب طرح شهید تهرانی مقدم نیرو متخصص جذب می نماید لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده اند و تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

    شرکت مهندسی تجهیزات سینا ابتکار ثامن با موضوع فعالیت تولید تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی نیازمند جذب نیروی انسانی با تخصص های زیر می باشد از کلیه نخبگان درخواست میشود در صورت تمایل به اشتغال در شرکت مذکور درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

    رشته مهندسی پزشکی - بالینی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی پزشکی - بیومکانیک، مقطع کارشناسی ارشد، 1 نفر
    رشته مهندسی پزشکی- بیوالکتریک، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار،مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی، مقطع کارشناسی ارشد 2 نفر
    رشته مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی، مقطع کارشناسی ارشد 2 نفر
    رشته مکاترونیک، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی برق- کنترل، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی صنایع - تحلیل سیستم، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته مهندسی صنایع - تولید صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر
    رشته حسابداری مالی - اقتصاد صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد 1 نفر

    شرکت بهپویان به عنوان یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و هوشمندسازی در حوزه صنعت و ساختمان به سه نفر نیروی متخصص و نخبه با تخصص های مهندسی مکانیک سیالات مسلط به سیستم تهویه مطبوع، مهندسی مکانیک سیالات مسلط به سیستم انتقال آب و مهندسی برق مسلط به تحلیل سیستم های قدرت و طراحی سیستم های قدرت و طراحی تاسیسات الکتریکی جهت استخدام نیازمند است علاقمندان جهت ثبت نام رزومه خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

     شرکت معیار گستر آریا به عنوان آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد خراسان رضوی جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء کیفیت، از بین نخبگان و استعدادهای برتر با تخصص میکروبیولوژی استخدام مینماید لذا کلیه علاقمندان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند یا با شماره 37139601 داخلی 2 تماس بگیرند.

    شرکت پژوهش محور سیما کالا پویا در نظر دارد از بین نخبگان، استعدادهای برتر و مخترعین برای واحدهای تحقیق و توسعه، تامین کالا، برنامه نویسی و IT، بازاریابی و فروش و تبلیغات نیرو جذب نماید علاقمندان میتوانند جهت اشتغال در شرکت مذکور رزومه و درخواست خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند یا با شماره 37139601 داخلی 2 تماس بگیرند.

    شرکت شبکه ارتباطات طلایی شرق جهت توسعه طرح های در دست اقدام و استفاده حداکثری از ظرفیت های استان نیازمند سه نفر با تخصص ICT  در قالب طرح شهید تهرانی مقدم می باشد علاقمندان می توانند پس از ثبت نام در سامانه ثریا و تائید درخواست خود را به بنیاد استان جهت معرفی به شرکت مذکور ارسال نمایند.

    شرکت دانش بنیان مهندسی نوین کامپوزیت صدرا واقع در شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر مشهد متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم و... می باشد.

    شرکت ایده پروران مشرق غزال جهت تکمیل نیروی انسانی خود از بین دانش آموختگان برتر دانشگاهی که حائز شرایط "جذب در نهادهای فنّاورانه در قالب «جایزه شهید تهرانی مقدم" هستند نیرو استخدام میکند. لذا دانش آموختگان برتری که شرایط تسهیلات مذکور را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان تائید و مشمول شده اند میتوانند جهت اشتغال در شرکت مذکور رزومه و درخواست خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند یا با شماره 37139601 داخلی 2 تماس بگیرند.

تخصص های مورد نیاز:  حسابداری، حقوق و مهندسی فناوری اطلاعات

    صنایع دفاعی منطقه شمال شرق کشور به یک نفر نیروی اداری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد منابع انسانی نیازمند است لذا از کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام  درخواست میشود در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به razavi@bmn.ir ارسال نمایند.

    شرکت آب و فاضلاب کشور از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر استخدام و جذب می نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت آب و فاضلاب ( کلیک نمائید) مراجعه نمائید.

    شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال در واحدهای فنی و مهندسی، تولیدی، تحقیق و توسعه و اجرایی خود، از بین نخبگان و استعدادهای برتری که دارای تخصص های زیر می باشند برای هر تخصص 2 نفر استخدام مینماید:

1- فنی و مهندسی ( عمران، شیمی، معدن، معماری، مکانیک)
2- مالی و اقتصادی( اقتصاد مهندسی)
3- بازرگانی (بازرگانی داخلی و بین المللی)
4- مدیریتی( مدیریت، مالی و حسابداری)
5- حقوقی

    شرکت هنر الکترونیک شرق دارای مجوز فناور جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در مشهد و بجنورد آماده جذب نخبگان و استعدادهای برتر در مقطع کارشناسی و بالاتر در رشته های الکترونیک، مکانیک، کامپیوتر( خصوصا هوش مصنوعی) و بازرگانی می باشد. لذا متقاضیان محترم میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی ارسال نمایند. لازم به ذکر است متخصصین پردازش تصویر، لیزر، رباتیک، طراحی بردهای الکترونیک با میکرو کنترلر های سری آرم و همچنین بازاریابی و بازارسازی در اولویت استخدام می باشند.

    شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی و رنگسازی الوان ژیک متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم می باشد متقاضیان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان خراسان رضوی ارسال نمایند.

    شرکت دانس بنیان آراد طب توس تولید کننده تجهیزات پزشکی در نظر دارد در راستای تکمیل کادر فنی و فروش خود از بین نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه های مهندسی مکانیک(گرایش طراحی کاربردی)، مهندسی صنایع و مدیریت بازرگانی استخدام نماید لذا علاقمندان واجد شرایط میتوانند جهت ثبت نام و ارائه رزومه با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام در موارد فوق، میتوانند در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به razavi@bmn.ir ارسال یا با شماره 37139601 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ انتشار : 1396/03/09
کد : 63
تعداد بازدید: 2816

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601