سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فن بازار ملی ایران برگزار میکند:
فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی

شبکه فن بازار ملی ایران (پارک فناوری پردیس) با همکاری شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از برگزاری 14 دوره فستیوال های تخصصی که با استقبال گسترده‌ی صنعتگران و سرمایه گذاران برگزار شد، در نظر دارد رویداد فستیوال نوآوری صنعت دارویی در تابستان 1398 برگزار نماید.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های این حوزه‌ی صنعتی از طریق معامله، جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه‌ی استراتژیک برگزار می‌شود.

اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه‌ی تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود. در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تکمیل مستندات اختراعات و نیز خرید اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه گذاران در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.
مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا 30 اردیبهشت 98 به آدرس الکترونیکی pharmaceutic@techmart.ir ارسال نمایید.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت فستیوال به نشانی http://techmart.ir مراجعه و یا با شماره‌ی76250164-021 تماس حاصل نمایند.

تاریخ انتشار : 1398/02/30
کد : 219
تعداد بازدید: 97

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601