جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در مشهد/
از شش دهه خدمات آموزشی و مدیریتی دکتر علی سیلانیان طوسی قدردانی شد

به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و با همکاری مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی و گروه علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، از شش دهه خدمات آموزشی و مدیریتی دکتر علی سیلانیان طوسی، استاد پیشکسوت گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان خراسان رضوی؛در این مراسم دکتر اصغرپور، مدیر گروه علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با بیان اینکه کوچک نوازی و اهمیت دادن به جزئیات از خصلتهای برجسته دکتر سیلانیان بوده است، گفت: ایشان حرفهای دانشجویان را جدی می گرفت و با این رفتار امید به آینده در نسل جوان پرورش می یافت.
وی با اشاره به اینکه کوچکترین حرف ها و رفتار استادان بر دانشجویان تاثیر می گذارد، خاطرنشان کرد: دکتر سیلانیان طوسی بخشی از گذشته، حال و آینده من هستند و مسیر زندگی من در کنار ایشان شکل گرفته است.

دکتر احمدی زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی نیز الگوسازی و اقدامات هویت ساز را از اهداف بنیاد ملی نخبگان برای برگزاری نکوداشت ها دانست و عنوان کرد: مشارکت بنیاد ملی نخبگان و مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد در این امر بسیار تاثیرگذار بوده است.
وی همچنین به ویژگی های دکتر سیلانیان طوسی اشاره کرد و یادآور شد: ایشان بنیانگذار سیستم های آموزشی در دانشگاه بودند و علاوه بر سابقه مدیریتی در بخش پرورش دانشجویان نیز بسیار موفق عمل کرده اند.

دکتر ساکت، رئیس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه نیز با بیان اینکه در سال های اخیر گفتمان تکریم عالمان و استادان در دانشگاه به گفتمانی رایج تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: رویکردهای بنیاد ملی نخبگان برای انتخاب استادان تنها ملاک علمی نیست و تاثیرات اجتماعی و مسائل آموزشی و تاثیرگذاری در محیط پیرامون نیز  اهمیت دارد.
وی دکتر سیلانیان را فردی با استعدادهای متنوع دانست و ادامه داد: هوش مدیریتی بالا، جدیت در کار، وقت گذاشتن، ادب، نظم و احترام به دیگران از ویژگیهای این استاد برجسته است.

تاریخ انتشار : 1397/12/08
کد : 201
تعداد بازدید: 122

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601