جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در تربت جام/
دومین کنفرانس توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر

    

تربت جام از درخشان‌ترین کانون‌های فرهنگی و علمی خراسان بزرگ بوده که دانشوران و عرفای بی‌شماری نگین ارزشمند فرهنگ پر شوکت آن را نمایندگی کرده‌اند. این شهر دیرپا بر آستانه‌ی رویدادهای مهمی از تاریخ ایران و خراسان بزرگ ایستاده است. شهری که به باور بسیاری از دانشمندان دارای پیشینه‌ای هزاران ساله بوده است. تربت جام از نظر آثار باستانی و معماری منحصر به فرد بناهای تاریخی‌اش نیز جایگاهی ویژه و درخور یافته که از جمله آن‌ها می‌توان به مزار شیخ‌الاسلام احمد جامی اشاره کرد که خود شاهکاری بی‌بدیل از نیارش‌ها و آرایه‌های هنر معماری ایران زمین در طول بیش از هشت قرن می‌باشد.

از این‌رو جهت معرفی بهتر و درخور این شهرستان، مؤسسه آموزش عالی وحدت بر این شد تا با هماهنگی و همکاری تمامی مسئولین و اساتید صاحب‌نظر در رشته مهندسی برق و کامپیوتر، کنفرانس بزرگ و درخور شهرستان و در سطح کشوری برگزار کند. دبیرخانه کنفرانس با همکاری برخی از دانشگاه‌های معتبر در کشور و استان نظیر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه فردوسی، دانشگاه‌های خیام، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با بهره‌گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی و ارگان‌های دولتی کشوری، دومین کنفرانس ملی توسعه پژوهشهای نوین در مهندسی برق و کامپیوتر را با شکوه و عظمت هرچه بیشتر و معرفی هرچه بهتر شهرستان برگزار نماید. این کنفرانس به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاست‌گذاران و مدیران، سازمان‌های ذیربط و علاقه مند و متخصصان و علاقه مندان موضوع برق و کامپیوتر، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه‌ی یافته‌های پژوهشی نوین در زمینه‌ی مذکور باشد.

بر این اساس با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می‌نماید. با شرکت در برنامه‌های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین‌المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

حوزه‌های تحت پوشش:
مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی،‌ مهندسی فناوری
محورهای کنفرانس:
 برق-قدرت
برق-الکترونیک
برق-کنترل
انرژی های تجدید پذیر
کامپیوتر-نرم افزار
کامپیوتر-سخت افزار
هوش مصنوعی
فناوری اطلاعات
شبکه
مهندسی پزشکی

تماس با دبیرخانه:
خراسان رضوی، تربت جام، کیلومتر یک جاده تربت جام ب مشهد،  موسسه آموزش عالی وحدت

تلفن: ۰۹۳۹۱۶۷۱۹۲۹ - ۰۵۱۵۲۵۴۷۰۰۱
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید
سایت کنفرانس:
www.ncece.vahdat.ac.ir

تاریخ انتشار : 1397/11/21
کد : 196
تعداد بازدید: 135

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601