شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار میکند/
همایش ملی توسعه پایدار(با رویکرد فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در منطقه ترشیز)

 مرکز آموزش عالی کاشمر در راستای اهداف و سیاست های خود همایش ملی توسعه پایدار(با رویکرد فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در منطقه ترشیز) را برگزار می کند

همایش ملی توسعه پایدار (با رویکرد فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در منطقه ترشیز) در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ توسط مرکز آموزش عالی کاشمر و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کاشمر برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

توسعه ملی و توسعه منطقه‌ای وابسته به توسعه همه‌جانبه سایر بخش‌ها و با تمرکز بر پتانسیل‌ها و منابع و از طریق مدیریت یکپارچه و مشارکتی (راهبردی) محقق می‌شود. به هر حال بخش دولتی (در تمامی کشورهای جهان) با محدودیت‌های مختلفی مواجه است که مدیران دولتی را از دستیابی به اهداف مطلوب و ایجاد مناطق توسعه‌یافته باز می‌دارد. به همین جهت سیاست‌گذاران و مدیران ارشد باید بکوشند با نگاهی کل‌نگرانه و توسعه‌گرا به جذب و جلب تمامی مشارکت‌های ممکن و آزادسازی پتانسیل‌های موجود و خلق توانایی‌های جدید (در راستای توسعه پایدار همه‌جانبه منطقه) بپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تاریخ انتشار : 1397/11/16
کد : 195
تعداد بازدید: 236

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601