سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مركز فن بازار ملي ايران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار میکند
نشست بهره برداری از فناوری های داخلی در حوزه پیشرانه های دریایی

با عنايت به همكاري‌هاي مركز فن بازار ملي ايران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت فن بازار بین الملل ایرانیان در خصوص استفاده از ظرفيت و توانمندي فناوران بومی، به منظور رفع نيازهاي فني و فناوري در خصوص پیشران های دریایی و حمايت از توليدات و دستاوردهاي داخلي در اين حوزه، مركز فن‌بازار ملي ايران (زيرمجموعه پارك فناوري پرديس) در نظر دارد، «نشست بهره برداری از فناوری های داخلی در حوزه پیشرانه های دریایی» را با هدف معرفي دستاوردها و سطح توان فني مهندسي شركت هاي داخلي به رئیس و مدیران سازمان صنایع دریایی برگزار نمايد. مخاطبين اين رويداد متشكل از متخصصين و مسئولین حوزه دریایی و صنعتی از سراسر كشور خواهند بود.

مدل اجرايی نشست

مدل اجرايي اين نشست 1 روزه، مبتني بر برپايي نمايشگاه ويژه شركتهاي منتخب و برگزاري جلسات تخصصي B2B (بنا به درخواست بازديدكنندگان) حول محورهاي اصلي رويداد، مي‌باشد. در ابتداي نشست، شركتهاي منتخب در قالب نمايشگاه، دستاوردها اعم از محصولات و فناوري‌هاي خود را در معرض ديد بازديدكنندگان قرار خواهند داد. در ادامه نيز جلسات و مذاكرات تخصصي برگزار خواهد شد. همچنين كارگزاران تبادل فناوري مركز فن‌بازار ملي نيز براي تسهيل فروش و توسعه بازار محصولات شركت‌هاي دانش‌بنيان در اين رويداد حاضر خواهند بود.
حوزه‌هاي تخصصی نشست
حوزه‌هاي تخصصي اين نشست شامل محورهاي زير با كاربرد در حوزه شهرک های صنعتی خواهد بود:
• ریخته گری
• شکل دهی فلزات
• مدل سازی و قالب سازی
• خدمات طراحی
• ابزار دقیق
• عملیات حرارتی
• کنترل و مانیتورینگ
بر اين اساس آن دسته از شركتهاي فعال در هر يك از زمينه‌هاي كاري فوق (در سطح کشور) كه داراي شرايط عمومي لازم باشند مي‌توانند براي حضور در اين نشست ثبت نام نمايند. شايان ذكر است با توجه به تخصصي بودن اين رويداد و محدوديت ظرفيت پذيرش، انتخاب شركتهاي متقاضي حضور در نشست، پس از ارزيابي متقاضيان بر اساس مدارك و مستندات ارسال شده، توسط مركز فن‌ بازار ملي ايران انجام شده و نتيجه به شركت‌هاي منتخب اعلام مي‌گردد.
شرايط ثبت نام
جهت ثبت نام فرم زیر را دریافت و تکیمل کرده و به آدرس Event@techmart.ir ارسال نمایید.
فرم ثبت‌نام
 اطلاعات تماس
• جهت كسب آگاهي بيشتر با شماره تلفن 02176251224 و 02176251231 شرکت فن بازار بین الملل ایرانیان تماس حاصل نموده و يا از طريق نشاني الكترونيكيEvent@techmart.ir   با اين مركز مكاتبه نماييد.

تاریخ انتشار : 1397/10/15
کد : 179
تعداد بازدید: 66

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601