جمعه 20 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اولین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در استان خراسان رضوی

استانداری خراسان رضوی ، «اولین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در استان خراسان رضوی» را با هدف شناسایی و ارائه طرح های کلان سرمایه‌گذاری، در سطوح مختلف ملی، منطقه ای و شهری و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ی زمینه‌های مطرح در کنفرانس، برگزار می‌کنند.

با استعانت از درگاه خدای متعال، استانداری خراسان رضوی ، «اولین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در استان خراسان رضوی» را با هدف شناسایی و ارائه طرح های کلان سرمایه‌گذاری، در سطوح مختلف ملی، منطقه ای و شهری و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ی زمینه‌های مطرح در کنفرانس، برگزار می‌کنند.
این رویداد فرصتی برای رویارویی سرمایه گذاران واقعی و مجریان و پیمانکاران با مالکین، ذینفعان، مدیران دستگاه ها و صاحبان پروژه ها و طرح ها است. در این رویداد طرف های تجاری، با جهت دهی سرمایه گذاران در مسیری مناسب و باصرفه و همچنین بمنظور دستیابی به موضوعات مورد توافق با یکدیگر مذاکره می کنند.

با توجه به عدم وجود علوم و تحقیقات کافی در زمینه فناوریهای نوین ، چرخه اقتصاد کشور با چالش هاي جدي روبروست كه مي بايست اين چالش ها شناسايي،رفع و زمينه براي ارئه راهكارهاي لازم فراهم شود. از اینرو برگزاری کنفرانس هایی در این زمینه امکان این ارتباط را بیش از پیش فراهم می آورد. هدف اصلي برگزاري اين کنفرانس استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و صنعتي كشور براي برنامه ريزي جهت تقويت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه سرمایه گذاری و اشتغال زایی و بکارگیری یافته های جدید جهت بکارگیری در بخش صنعت کشور می باشد.

تاکيد کنفرانس بر جنبه هاي بنيادي، کاربردي، راهبردي، توسعه اي و نيز آموزشي است که از مزاياي خاص در سطح کشور برخوردار است. از تمامی محققان، دانشگاهیان و صاحب‌نظران دعوت می‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس، کارگاههای آموزشی با تبادل یافته‌های علمی-پژوهشي ، فناوری و کاربردی خود زمینه‌ساز اشاعه و توسعه‌ی دانش عمومی و ارائه قابلیت‌های فناوری اطلاعات در زمینه‌های مختلف کنفرانس شوند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به https://ritcc.ir مراجعه نمائید.

تاریخ انتشار : 1398/11/19
کد : 10119
تعداد بازدید: 83

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی محفوظ می باشد
آدرس: مشهد میدان فردوسی – بولوار شهید قرنی – قرنی 34- طبقه چهارم صندوق کارآفرینی امید تلفن: 37139601-051