جمعه 20 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی برگزار میکند
نکوداشت استاد دکتر محمود روحانی

بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، نکوداشت استاد برجسته و پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جناب آقای دکتر روحانی را به منظور پاسداشت یک عمر تلاش مجاهدانه در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برگزار می کند.

ایران اسلامی، زادگاه دانشمندان و پزشکان بلند آوازه ای است که قرن‌ها چون اختران فروزان بر آسمان علم و هنر جهان درخشیدند، نامدارانی که طبابت را با حکمت و هنر درآمیختند تا در کتاب ایام، حکیمانی پرفروغ و جاودانه باشند.
استان خراسان از دیرباز مهد پرورش بزرگانی در عرصه های علمی، فرهنگی، هنری و مذهبی بوده است که با خدمات و اقداماتی که انجام داده اند همواره جمع کثیری از مردم میهن اسلامی ایران از آن بهره برده اند و آوازه و نام نیک شان در جای جای میهمن اسلامی ماندگار شده است.
دکتر محمود روحانی استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز از اساتید فرهیخته ای است که با همت والا و دانش و توان تخصصی خود علاوه بر تربیت و آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز کشور در عرصه سلامت، در حوزه های فرهنگی و اجرایی نیز نقش ماندگار بر تاریخ ایران زمین نهاده است.
به همین منظور بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارد مراسم نکوداشت استاد برجسته و پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی مشهد جناب آقای دکتر روحانی را به پاس یک عمر تلاش مجاهدانه در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برگزار نماید.تاریخ انتشار : 1398/11/08
کد : 10116
تعداد بازدید: 344

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی محفوظ می باشد
آدرس: مشهد میدان فردوسی – بولوار شهید قرنی – قرنی 34- طبقه چهارم صندوق کارآفرینی امید تلفن: 37139601-051