سه شنبه 14 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رویداد نوآوری تِکآپ برگزار می شود

رویداد نوآوری تکآپ سبک نوینی از رویداد های استارتاپی است، که با رویکرد شناسایی، توانمندسازی و تجاری سازی طرح های نوآورانه و خلاقانه تولیدی، طراحی شده و ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح های نوین کاربردی، آن ها را به چالش کشیده و با تجهیز و توان مندسازی آنها از بعد فنی و کسب وکار، زمینه لازم را جهت تجاری سازی طرح فراهم می آورد.

 این رویداد با همکاری شرکت شهرک های صنعتی مرکز کارآفرینی و نوآوری تک، اتاق بازرگانی، پارک علم و فناوری، دانشگاه فردوسی، شهرداری مشهد، دانشگاه فنی و حرفه ای و با حمایت معنوی اداره کار و تعاون اجتماعی، سازمان صمت، خانه صنعت و معدن، اتاق اصناف، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان بسیج مهندسی صنعتی خراسان درحال برگزاری می¬باشد.
هدف رویداد بزرگ تکآپ شناسایی، رشد و تجاری سازی طرح¬های نوآورانه قابل تولید و توسعه در واحدها و نواحی صنعتی، شناسایی و حمایت از طرح ها و ایده های ناب و هم¬چنین ایجاد بستر مناسب جهت تجاری¬سازی ایده¬ها و طرح¬های نوآورانه قابل اجرا تولیدی می¬باشد، که از کلیه:
- پژوهش¬گران و نخبگان
- واحد های فناور و شرکت¬های نوپا عضو مراکز رشد
- افراد علاقه¬مند به کسب تجربه و دانش در زمینه کسب وکار تولیدی
- اساتید، دانشجویان و فارغ¬التحصیلان مراکز علمی  و مهارتی
- و به طور کلی افراد و تیم¬های دارای طرح و ایده¬های نوآورانه تولیدی
دعوت می¬شود در این رویداد شرکت کرده و فرصت طلایی تجاری سازی طرح ها و اتصال به شبکه¬های بازاریابی و فروش، سرمایه گذاران و کارآفرینان را تجربه نمایند. همچنین حدود 200 ساعت مشاوره عمومی و تخصصی در طول دوره و برگزاری بیش از 10 کارگاه آموزشی، تسهیلات و امتیازات حمایتی ویژه ای پس از رویداد در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است ثبت نام اولیه همه شرکت کنندگان کاملا رایگان بوده و طرح ها و ایده های ورودی در مرحله اولیه به صورت رایگان پذیرش، بررسی و داوری شده و تیم های منتخب با دریافت کد تخفیف ویژه می¬توانند با 40% تخفیف، اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه نمایند.
کد تخفبف 40 درصدی با نام bmn  ویژه مستعدین برتر  در نظر گرفته شده، که افراد پس از ثبت نام اولیه و پذیرش در رویداد می¬توانند کد مربوطه را جهت بهره مندی از تخفیف به دبیرخانه رویداد اعلام نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
Techup.startupsevent.ir
@techupevent
تلفن های تماس:
05138768022
09156937280

تاریخ انتشار : 1398/08/15
کد : 101
تعداد بازدید: 294

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی محفوظ می باشد
آدرس: مشهد میدان فردوسی – بولوار شهید قرنی – قرنی 34- طبقه چهارم صندوق کارآفرینی امید تلفن: 37139601-051