دوشنبه 2 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در خراسان رضوی/
به همت بنیاد نخبگان خراسان رضوی دو دوره طرح دوست علمی برگزار شد.

بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی با همکاری اداره‌ آموزش ‌و پرورش و پالایشگاه شهید هاشمی نژاد طرح دوست علمی در قالب دو دوره مجزا(دانش آموزان دختر و دانش آموزان پسر) را در منطقه محروم سرخس برگزار کرد

بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی با همکاری اداره‌ آموزش ‌و پرورش و پالایشگاه شهید هاشمی نژاد سرخس طرح دوست علمی را در راستای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان مستعد ‌برتر در ابعاد علمی (زیست شناسی و شیمی و فیزیک) و معنوی و پاسخ به روح جستجوگر و ذهن خلاق و نقاد آنان در روزهای 11 الی 13 بهمن ماه در محل دبیرستان نمونه دولتی آفرینش ویژه دانش آموزان پسر و دبیرستان نمونه دولتی پژوهش ویژه دانش آموزان دختر در شهرستان سرخس برگزار نمود.
در این دوره¬ها، 12 نفر از نخبگان و استعدادهای برتر که از برگزیدگان المپیادهای علمی و رتبه های برتر کنکور سراسری هستند به عنوان دوست علمی و مربی حضور داشتند. این برنامه در قالب دو دوره و به صورت مجزا (110 پسر و 90 دختر) برگزار گردید.
در این دوره ها که با استقبال بی نظیر دانش آموزان نمونه شهرستان  سرخس برگزار گردید علاوه بر تدریس سرفصل های کلیدی، به چگونگی برنامه ریزی، مطالعه و نحوه مقابله با استرس های ناشی از امتحانات و کنکور پرداخته شد.
در پایان دوره، اداره آموزش و پرورش، فرمانداری و پالایشگاه شهید هاشمی نژاد سرخس و خانواده های دانش آموزان شرکت کننده در دوره از تلاش های نخبگان و استعدادهای برتر و دوستان علمی تشکر و قدرانی نمودند.
در پایان دوره با توجه به علاقمندی دانش آموزان و تمایل به ادامه دوره، مستعدین آمادگی خود را برای برگزاری دوره های بعدی طرح اعلام نمودند.

                                                                            طرح دوست علمی ویژه دانش آموزان پسر

                                                                            طرح دوست علمی ویژه دانش آموزان دختر

تاریخ انتشار : 1397/11/14
کد : 193
تعداد بازدید: 143

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601