شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان
ارائه راه حل های نخبگانی جهت حل چالش های مرتبط با حوزه مهندسی خوردگی

اولین رویداد فناورانه در حوزه مهندسی خوردگی با رویکرد پاسخگویی به چالش‌های فناورانه صنعت در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

به اطلاع کلیه نخبگان و استعدادهای برتر می¬رساند اولین رویداد فناورانه در حوزه مهندسی خوردگی با رویکرد پاسخگویی به چالش‌های فناورانه صنعت در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.
با توجه به نیاز مبرم حوزه صنعتی کشور مبنی بر ایجاد یک مدل بومی اکتساب فناوری و بهره‌برداری از ظرفیت علمی و فناوری کشور به منظور پاسخگویی به نیازهای فناوارنه بخش صنعت کشور، اولین رویداد فناورانه مهندسی خوردگی با رویکرد حل چالش‌های فناورانه صنایع کشور در مشهد برگزار شد.
حفاظت کاتدی؛ انتخاب مواد؛ پوشش و رنگ؛ پنل مدیریت خوردگی؛ بازدارنده‌های خوردگی، از مهمترین محورهای این رویداد بود که با اهداف استفاده از الگوی نوآوری باز در پاسخگویی به نیازمندی‌های فناورانه صنایع؛ شبکه‌سازی متخصصین، نوآوران و نخبگان؛ کمک به توسعه دانش‌بنیان واحدهای صنعتی؛ کاهش هزینه‌های تحقیق و توسعه و پاسخگویی به نیاز‌های واحدهای صنعتی؛ تسهیل ارتباط صنعت و با پژوهشگران و نخبگان و نوآوران، برگزار شد.
لازم به ذکر است، ایجاد یک الگوی بومی به منظور اکتساب فناوری در صنعت و ایجاد چرخه نوآوری با استفاده از الگوی نوآوری باز و همچنین برقراری ارتباط بین نخبگان و نوآوران و شرکت‌ها و سازمان‌های صنعتی، از مهمترین رویکردهای این برنامه بود.
علاقمندان می توانند جهت اطلاع از چالش های احصاء شده و ارائه راه¬کار برای حل مشکل، فایل زیر را دریافت نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 37139601 داخلی 2 تماس حاصل فرمائید.
جهت دانلود فایل چالش ها کلیک کنید


تاریخ انتشار : 1397/11/07
کد : 191
تعداد بازدید: 160

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601