سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در سفر رئیس بنیاد ملی نخبگان به خراسان رضوی صورت گرفت/
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه فردوسی مشهد

در سفر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به استان خراسان رضوی، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و بنیاد ملی نخبگان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در سفر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به استان خراسان رضوی، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و بنیاد ملی نخبگان منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه، مالکیت ساختمانی از دانشگاه فردوسی برای فعالیت شرکت‌های شتاب‌دهنده نخبگانی و هسته‌های دانشجویی مسئله محور (طرح شهید احمدی روشن) در اختیار بنیاد نخبگان استان قرار گرفت.

دکتر احمدی زاده رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی دراین خصوص گفت: طی همکاری مشترک با دانشگاه فردوسی مشهد، بر اساس این تفاهم نامه ساختمانی از دانشگاه فردوسی واقع در بولوار رضا نبش رضای 27 به مساحت 500 متر زمین و حدود 1000 متر زیربنا در سه طبقه به بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی واگذار شد.
وی ادامه داد انشاا... شاهد خواهیم بود که طرح هسته های مسئله محور(احمدی روشن) و شرکت¬های شتاب دهنده نخبگانی در این ساختمان شکل بگیرد و در حوزه اشتغال، تولید و ایده هایی که در استان منجر به تجاری سازی می¬شود، کمک شود.
رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی یادآور شد: این توافق بین دانشگاه فردوسی و بنیاد ملی نخبگان به لطف آقای دکتر ستاری و طی سفر استانی ایشان به خراسان رضوی به تصویب رسید و موافقت نامه بین دانشگاه و بنیاد ملی نخبگان مبادله و مالکیت ساختمان مذکور رسماً به بنیاد ملی نخبگان واگذار شد و حداکثر ظرف 7 یا 8 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.


تاریخ انتشار : 1397/10/11
کد : 177
تعداد بازدید: 138

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601