بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/23 - 10:34
  • - تعداد بازدید: 230
  • - تعداد بازدیدکننده: 215
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به منظور رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور/

نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» برگزار می‌شود + لینک ثبت نام

جایزه ملی «آبادیران» به منظور شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جایزه ملی «آبادیران»، گام دیگری در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش بنیان و فعالیت‌های جامعه نخبگانی و مردمی است که از طریق رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور به آبادانی و پیشرفت این مناطق کمک می‌‌کنند.

این جایزه با هدف شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی فعال‌ترین و مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسئولیت اجتماعی است.

مخاطبان این جایزه در بخش های «شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور»، «اساتید»، «نخبگان و پژوهشگران»، «گروه ها و نهادهای مردمی و جهادی» و «مسئولیت اجتماعی (وقف فناورانه)» خواهند بود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جایزه تا 15 آذرماه به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی abaadiran.ir/sign-up مراجعه و یا با شماره تلفن 02166023157 تماس بگیرند.

***
ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 168251
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید