بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/11 - 15:47
  • - تعداد بازدید: 9
  • - تعداد بازدیدکننده: 8
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشست اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با مسئولان بنیاد ملی نخبگان مطرح شد:

موحد: بنیاد ملی نخبگان رویکرد حل مسائل واقعی کشور توسط نخبگان را پیگیری می‌کند

معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان گفت: بنیاد ملی نخبگان در حوزه دانشجویی تلاش دارد با اجرای طرح شهید احمدی روشن که امسال به ۴۰۰ هسته افزایش یافته، ضمن توانمندسازی مستعدان، بخشی از مشکلات استانی و منطقه‌ای را رفع کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌ اندیشی رئیس و مسئولان بنیاد ملی نخبگان با رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل بنیاد برگزار شد.

در این نشست، سید محمدصادق موحد معاون آینده‌ سازان بنیاد ملی نخبگان به پیگیری رویکرد حل مسائل واقعی کشور توسط نخبگان در طرح هسته‌ های دانشجویی مسئله‌ محور (طرح شهید احمدی روشن) اشاره کرد و گفت: بنیاد ملی نخبگان در حوزه دانشجویی تلاش دارد با اجرای طرح شهید احمدی روشن که امسال به ۴۰۰ هسته افزایش یافته، ضمن توانمندسازی مستعدان، بخشی از مشکلات استانی و منطقه‌ ای را رفع کند.

وی گفت: در این برنامه جمعی از اساتید در یک فرآیند دقیق انتخاب می‌شوند و هسته‌ های دانشجویی برای حل مسائل را شکل می‌ دهند. علاوه بر آن، در قالب طرح شهید وزوایی نیز در سال جاری بیش از ۴هزار دانشجو و ۴۰۰ طلبه در مسیر توانمندسازی قرار خواهند گرفت و همچنین راه اندازی مجمع خیرین نخبه‌ پرور در هر استان با محوریت بنیادهای نخبگان استانی دنبال می‌ شود.

شایان ذکر است، این نشست با حضور سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، قائم مقام، معاونان و مدیران بنیاد، رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 160410
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید