بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
 • 1398/01/26 - 13:44
 • - تعداد بازدید: 1700
 • - تعداد بازدیدکننده: 1639
 • زمان مطالعه : 18 دقیقه
فرصت های شغلی

فرصت های شغلی استان خراسان رضوی

کلیه نخبگان و مستعدان برتر می توانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی ارسال نمایند

 

 

شرکت مهندسی و توسعه رابید انرژی پاژ بعنوان یک مجموعه فناور و دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت پمپ‌های جابجایی مثبت مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به منظور تکمیل کادر کارشناسی خود متقاضی جذب نخبگان در قالب طرح‌های امریه (طرح نظام وظیفه شهید صیاد شیرازی) و طرح شهید تهرانی مقدم مطابق با جدول ذیل می‌باشد. علاقمندان و واجدین شرایط درخواست و رزومه خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند

کارشناس تحقیق و توسعه، مهندسی مکانیک، ۱ نفر آقا / خانم

کارشناس ترسیمات مهندسی، مهندسی مکانیک/ طراحی صنعتی، ۱ نفر آقا

کارشناس فروس، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مدیریت بازرگانی، ۱ نفر آقا / خانم

—————————————————————————————————-

شرکت کیمیا صنعت رایمند مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از بین مستعدان و نخبگان متخصص (فوق لیسانس و دکتری تخصصی شیمی آلی) کارشناس جذب می‌نماید. علاقمندان و واجدین شرایط درخواست و رزومه خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

—————————————————————————————————-

شرکت ایمن خودرو شرق به عنوان شرکت تولیدی در زمینه طراحی، تولید و تامین انواع کمربند ایمنی و ایربگ   و قطعات الکترونیک خودرو  جهت توسعه محصولات خود از بین مستعدان و نخبگان متخصص (الکترونیک و…) کارشناس جذب می‌نماید. علاقمندان و واجدین شرایط درخواست و رزومه خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

—————————————————————————————————-

شرکت اندیشه پژوهان تدبیر پایا درنظر دارد نسبت به توسعه شبکه متخصصان و خبرگان خود در حوزه‌های ذیل اقدام نماید. کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی

مدیریت فرآیندها

مدیریت بهره وری و تعالی

مدیریت استاندارها

مدیریت منابع انسانی

—————————————————————————————————-

شتابدهنده پاراف فعال در عرصه تولید پلتفرم‌های موبایل محور جهت تکمیل نیروی انسانی خود از میان استعدادهای برتر استان برای عنوان شغلی تحقیق و توسعه، نیرو جذب می‌نماید. برای اطلاع از شرایط مورد نیاز کلیک نمائید. کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

—————————————————————————————————

شرکت دانش بنیان فناوری‌های متین آسمان پارس جهت تکمیل نیروی انسانی متخصص خود، از بین فارغ التحصیلان نخبه و استعدادبرتر در رشته‌های آی تی و با شرایط زیر نیرو جذب میکند. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

برنامه نویس Back-end:

آشنایی به زبان برنامه نویسی GO

آشنایی به معماری Microservice

آشنایی با لینوکس و Python امتیاز محسوب می‌شود.

آشنایی با RESTful API

—————————————————————————————————-

شرکت دانش بنیان فناوری‌های نوین ژرفابین جهت تکمیل نیروی انسانی متخصص خود، از بین فارغ التحصیلان نخبه و استعدادبرتر در رشته‌های کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار)، هوش مصنوعی و حسابداری نیرو جذب میکند. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

——————————————————————————————————————

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی وابسته به بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان جهت انجام خدمت نظام وظیفه عمومی دعوت می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

—————————————————————————————————————-

شرکت تراش رایانه توس متقاضی بکارگیری متخصصین جوان و استعداد برتر با تخصص الکترونیک می‌باشد. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

—————————————————————————————————————-

فراخوان جذب موسسه آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی فردوس

به اطلاع کلیه دانش آموختگان استعدادبرتر مقطع دکتری می­ رساند، موسسه آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی فردوس جهت تکمیل اعضای هیات علمی  و استادان مدعو خود از میان دانش آموختگان نخبه و استعداد درخشان مقطع دکتری در رشته‌های ذیل دعوت به همکاری می­ نماید علاقمندان جهت ثبت نام رزومه خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

 1. نقاشی
 2. ارتباط تصویری
 3. نوازندگی موسیقی ایرانی
 4. نوازندگی موسیقی جهانی
 5. ادبیات نمایشی
 6. هنرهای چند رسانه ای

—————————————————————————————————————-

شرکت عمران و مسکن سازه رضوی در نظر دارد جهت تکمیل کادر دفتری و اجرایی خود از میان مستعدان برتر که دارای شرایط ذیل می‌باشند نیرو جذب نماید. متقاضیان می‌توانند درخواست و رزومه خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

تخصص‌های موردنیاز به شرح ذیل میباشد:
1-
مهندسی عمران، مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، مسلط به امور پیمان و رسیدگی، به صورت تمام وقت، دارای حداقل ۵سال سابقه کار اجرایی مرتبط.
2-
حسابداری، کارشناسی ارشد، مسلط به امور مالی، به صورت تمام وقت، دارای حداقل ۵سال سابقه کار اجرایی مرتبط.
3-
حقوق، کارشناسی ارشد، دارای سابقه کار در امور مرتبط با فعالیت‌های مهندسی (پیمان و قراردادها)، به صورت پاره وقت، دارای حداقل ۵سال سابقه کار.

—————————————————————————————————————-
شرکت دانش بنیان متین آسمان پارس متقاضی بکارگیری متخصصین جوان و استعداد برتر با تخصص‌های زیر در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم و… می‌باشد. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

جهت اطلاع از تخصص‌های مورد نیاز شرکت متین آسمان پارس  کلیک نمائید

——————————————————————————————————- گروه نمایندگی‌های سیاسی در حوزه خدمات خودرویی آمادگی دارد از بین نخبگان و استعدادهای برتر واجد شرایط در تخصص‌های فنی و پذیرش خودرو نیرو جذب نماید کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.


——————————————————————————————————-

شرکت پارت لاستیک یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قطعات خودرو از بین نخبگان و استعدادهای برتر با تخصص‌های زیر نیرو جذب می‌نماید. کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

جهت اطلاع از تخصص‌های مورد نیاز شرکت پارت پلاستیک کلیک نمائید


——————————————————————————————————-

گروه سازه فضایی ویتر به منظور تکمیل کارکنان خود، از بین دانش آموختگان برتر با تخصص‌های معماری، عمران، مدیریت بازرگانی، مدیریت فروش، روابط بین الملل، زبان‌های خارجه و  و تحول بازرگانی استخدام می‌نمایند. لذا کلیه نخبگان و استعدادهای برتر که تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

شرکت دانش بنیان تکاپو صنعت نوین خیام از بین دانش آموختگان برتر، نیروی متخصص در قالب تسهیلات جایزه شهید تهرانی مقدم در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، زمین شناسی، مهندسی نانو، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، گرافیک و طراحی صنعتی استخدام مینماید. لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده‌اندو تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

شرکت پارت لاستیک یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی قطعات خودرو از بین نخبگان با تخصص‌های زیر نیرو جذب می‌نماید. کلیه نخبگان علاقمند به همکاری با شرکت مذکور درخواست و رزومه خود را به بنیاد استان ارسال نمایند.

     
مهندسی مکانیک گرایش جامدات- ساخت و تولید مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
     
مهندسی متالوژی مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی
     
مهندسی صنایع گرایش سیستم مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی


——————————————————————————————————-
     
شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال، از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رشته معماری استخدام مینماید علاقمندان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت فنی مهندسی پارت کنترل با سابقه‌ایبالغ بر ۲۰ سال در حوزه مهندسی برق و اتوماسیون صنعتی از بین دانش آموختگان برتر رشته‌های مرتبط در قالب طرح شهید تهرانی مقدم نیرو متخصص جذب می‌نماید لذا کلیه افرادی که مشمول تسهیلات شهید تهرانی مقدم شده‌اندو تمایل دارند در این شرکت مشغول به فعالیت شوند درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت مهندسی تجهیزات سینا ابتکار ثامن با موضوع فعالیت تولید تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی نیازمند جذب نیروی انسانی با تخصص‌های زیر می‌باشد از کلیه نخبگان درخواست میشود در صورت تمایل به اشتغال در شرکت مذکور درخواست کتبی خود را به همراه رزومه به ایمیل razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

     
رشته مهندسی پزشکی - بالینی، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی پزشکی - بیومکانیک، مقطع کارشناسی ارشد، ۱ نفر
     
رشته مهندسی پزشکی- بیوالکتریک، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی، مقطع کارشناسی ارشد ۲ نفر
     
رشته مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی، مقطع کارشناسی ارشد ۲ نفر
     
رشته مکاترونیک، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی برق- کنترل، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی صنایع - تحلیل سیستم، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته مهندسی صنایع - تولید صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر
     
رشته حسابداری مالی - اقتصاد صنعتی، مقطع کارشناسی ارشد ۱ نفر


——————————————————————————————————-
     
شرکت بهپویان به عنوان یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و هوشمندسازی در حوزه صنعت و ساختمان به سه نفر نیروی متخصص و نخبه با تخصص‌های مهندسی مکانیک سیالات مسلط به سیستم تهویه مطبوع، مهندسی مکانیک سیالات مسلط به سیستم انتقال آب و مهندسی برق مسلط به تحلیل سیستم‌های قدرت و طراحی سیستم‌های قدرت و طراحی تاسیسات الکتریکی جهت استخدام نیازمند است علاقمندان جهت ثبت نام رزومه خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

       
شرکت معیار گستر آریا به عنوان آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد خراسان رضوی جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء کیفیت، از بین نخبگان و استعدادهای برتر با تخصص میکروبیولوژی استخدام مینماید لذا کلیه علاقمندان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند یا با شماره ۳۷۱۳۹۶۰۱ داخلی ۲ تماس بگیرند.


——————————————————————————————————-
     
شرکت پژوهش محور سیما کالا پویا در نظر دارد از بین نخبگان، استعدادهای برتر و مخترعین برای واحدهای تحقیق و توسعه، تامین کالا، برنامه نویسی و IT، بازاریابی و فروش و تبلیغات نیرو جذب نماید علاقمندان میتوانند جهت اشتغال در شرکت مذکور رزومه و درخواست خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند یا با شماره ۳۷۱۳۹۶۰۱ داخلی ۲ تماس بگیرند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت شبکه ارتباطات طلایی شرق جهت توسعه طرح‌های در دست اقدام و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان نیازمند سه نفر با تخصص ICT  در قالب طرح شهید تهرانی مقدم می‌باشد علاقمندان می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه ثریا و تائید درخواست خود را به بنیاد استان جهت معرفی به شرکت مذکور ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت دانش بنیان مهندسی نوین کامپوزیت صدرا واقع در شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری‌های برتر مشهد متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم و… می‌باشد.

——————————————————————————————————-

     
شرکت ایده پروران مشرق غزال جهت تکمیل نیروی انسانی خود از بین دانش آموختگان برتر دانشگاهی که حائز شرایط «جذب در نهادهای فنّاورانه در قالب « جایزه شهید تهرانی مقدم» هستند نیرو استخدام میکند. لذا دانش آموختگان برتری که شرایط تسهیلات مذکور را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان تائید و مشمول شده‌اندمیتوانند جهت اشتغال در شرکت مذکور رزومه و درخواست خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند یا با شماره ۳۷۱۳۹۶۰۱ داخلی ۲ تماس بگیرند.

تخصص‌های مورد نیاز:   حسابداری، حقوق و مهندسی فناوری اطلاعات

——————————————————————————————————-

     
صنایع دفاعی منطقه شمال شرق کشور به یک نفر نیروی اداری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد منابع انسانی نیازمند است لذا از کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام  درخواست میشود در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به razavi@bmn. ir ارسال نمایند.


——————————————————————————————————-
     
شرکت آب و فاضلاب کشور از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های برتر استخدام و جذب می‌نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت آب و فاضلاب (کلیک نمائید) مراجعه نمائید.

——————————————————————————————————-

     
شرکت صنعتی معدنی و تولیدی زرمهر مارلیک به منظور تکمیل نیروی متخصص جهت اشتغال در واحدهای فنی و مهندسی، تولیدی، تحقیق و توسعه و اجرایی خود، از بین نخبگان و استعدادهای برتری که دارای تخصص‌های زیر می‌باشند برای هر تخصص ۲ نفر استخدام مینماید:

 
1. فنی و مهندسی (عمران، شیمی، معدن، معماری، مکانیک(
2. مالی و اقتصادی(اقتصاد مهندسی(
3. بازرگانی (بازرگانی داخلی و بین المللی)
4. مدیریتی (مدیریت، مالی و حسابداری)
5. حقوقی


——————————————————————————————————-
     
شرکت هنر الکترونیک شرق دارای مجوز فناور جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در مشهد و بجنورد آماده جذب نخبگان و استعدادهای برتر در مقطع کارشناسی و بالاتر در رشته‌های الکترونیک، مکانیک، کامپیوتر (خصوصا هوش مصنوعی) و بازرگانی می‌باشد. لذا متقاضیان محترم میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی ارسال نمایند. لازم به ذکر است متخصصین پردازش تصویر، لیزر، رباتیک، طراحی بردهای الکترونیک با میکرو کنترلر‌های سری آرم و همچنین بازاریابی و بازارسازی در اولویت استخدام می‌باشند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی و رنگسازی الوان ژیک متقاضی همکاری با نخبگان دانشگاهی رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی پلیمر، شیمی، بازرگانی در قالب جایزه شهید تهرانی مقدم می‌باشد متقاضیان میتوانند درخواست خود را به بنیاد نخبگان خراسان رضوی ارسال نمایند.

——————————————————————————————————-

     
شرکت دانس بنیان آراد طب توس تولید کننده تجهیزات پزشکی در نظر دارد در راستای تکمیل کادر فنی و فروش خود از بین نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه‌های مهندسی مکانیک (گرایش طراحی کاربردی)، مهندسی صنایع و مدیریت بازرگانی استخدام نماید لذا علاقمندان واجد شرایط میتوانند جهت ثبت نام و ارائه رزومه با شماره ۳۷۱۳۹۶۰۱ داخلی ۲ تماس حاصل فرمایند.

——————————————————————————————————-

کلیه نخبگان و استعدادهای برتر متقاضی استخدام در موارد فوق، میتوانند در صورت تمایل درخواست و رزومه خود را به razavi@bmn. ir ارسال یا با شماره ۳۷۱۳۹۶۰۱ تماس حاصل فرمایند.

 

 

 • گروه خبری : گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
 • کد خبر : 157636
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید