بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/28 - 00:31
  • - تعداد بازدید: 282
  • - تعداد بازدیدکننده: 244
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به منظور ارائه خدمات رفاهی به نخبگان و استعدادهای برتر صورت گرفت:

تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و مجموعه های فرهنگی و رفاهی نداجا منعقد شد

به منظور ایجاد زمینه حمایت و پشتیبانی از جامعه نخبگانی و برگزیدگان علمی و تربیت و آماده سازی نیروهای مستعد با هدف زمینه سازی برای اثرگذاری آنان و در راستای هم افزایی و استفاده از ظرفیت های مختلف رفاهی و فرهنگی، تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و مجموعه های فرهنگی و رفاهی نداجا منعقد شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان خراسان رضوی؛ به منظور ایجاد زمینه حمایت و پشتیبانی از جامعه نخبگانی و برگزیدگان علمی و تربیت و آماده­ سازی نیروهای مستعد با هدف زمینه­ سازی برای اثرگذاری آنان و در راستای هم­ افزایی و استفاده از ظرفیت­ های مختلف رفاهی و فرهنگی، تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی و مجموعه‌های فرهنگی و رفاهی نداجا منعقد شد.

در این جلسه دکتر سید عبدالکریم سجادی ضمن تشریح جایگاه نخبگان و استعدادهای برتر در کشور، تاکید کرد: نخبگان سرمایه‌های گرانبهایی هستند که ارائه خدمات رفاهی  و فرهنگی و توجه به نیازهای اولیه آنها از اولویت‌های اصلی این بنیاد است. ایشان انعقاد این تفاهم نامه را گامی مهم در جهت ارائه خدمات به جامعه نخبگانی دانست.

رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی در ادامه از مدیریت مجموعه‌های فرهنگی و رفاهی نداجا در خراسان رضوی و نگاه ویژه آنها در ارائه خدمات مطلوب به جامعه نخبگانی تقدیر و تشکر کرد.

ناخدا یکم آماد مهدی صفایی حصاری مدیر مجموعه‌های فرهنگی و رفاهی نداجا در خراسان رضوی گفت: وجود بارگاه مضجّع شریف امام رضا (ع) در مشهد مقدس جایگاه ویژه‌ای به این شهر داده است که هر دلداده‌ای آرزوی سفر به مشهد مقدس را دارد.

ایشان حضور نخبگان و استعدادهای برتر در مشهد را فرصت ویژه‌ای دانست و یادآور شد ارائه خدمات به نخبگان زائر و خصوصاً زائر اولی‌ها افتخاری است که نصیب این مجموعه شده است و تلاش خواهد شد این عزیزان با دغدغه کمتر به این شهر مقدس و حرم مطهر مشرف شوند.  

طبق این تفاهم، شرایط ویژه‌ای برای بهره مندی نخبگان و استعدادهای برتر کشور از تمامی امکانات رفاهی و فرهنگی مجموعه رفاهی نداجا فراهم شده است.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 162193
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید