بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/14 - 00:48
  • - تعداد بازدید: 982
  • - تعداد بازدیدکننده: 965
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازنشر

اطلاعیه/ دومین فراخوان ثبت‌نام برای جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور

بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از اشتغال و اثرگذاری دانش‌آموختگان برتر تسهیلات جذب استعدادهای برتر و نخبگان در دستگاه‌های اجرایی را اعطا می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی بنیاد ملی نخبگان،   بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌ های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به‌ منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌ سازی شیوه‌ نامه « شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌ های اجرایی کشور» کرده است.

راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آیین‌ نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش‌ های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با توجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه‌ های اجرائی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت‌ رسانی به جامعه است.

دانش‌ آموختگان دانشگاه‌ ها و موسسات عالی کشور و دانشجویان سال آخر تحصیل می‌ توانند برای استفاده از این تسهیلات از روز سه‌ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ تا روز پنج‌ شنبه  ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه سینا به آدرس https://sina.bmn.ir/  مراجعه و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

تسهیلات شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌ های اجرایی کشور-  کلیک کنید

 

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 160752
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید